Премини към съдържанието

Начало

Пътят на Висшия Аз в Галактическата Игра

Висшият Аз може да бъде описан като превозно средство или дори междинна станция, която съдържа в себе си обитател. Понякога ние наричаме този обитател самият Висш Аз. Неговите познания, мъдрост, и сила са огромни. Въпреки това той се развива (в рамките на своето собствено „време“, а не в нашето 3D-време). Той израства като обединява, комбинира и интегрира своите проектирани съзнания след като те самите са натрупали опит и са се развили. В определен момент всички тези обединени съзнания се превръщат в същество, което може да функционира като Висш Аз сам по себе си предоставяйки на първоначалния Висш Аз възможности за натрупване на опитности на дори още по-високо ниво. От гледна точка на това по-висше ниво – може да бъде формулирано нещо за което думата „игра“ вероятно пасва най-добре, за да опише ситуацията. Тази игра е била предложена на всички Висши Аз, свързани с нашата галактика.

Реална подготовка за НСР в испанските учебници

Новият Световен Ред и как ще бъде въведен той... А дали не е въведен вече? :) Както всички добре знаем – тази е една от основните теми в света на конспирациите днес, но конкретните доказателства и примери са много повече англосаксонски отколкото от други държави. Може би има подобни случаи и на други места, но това е нещо, което не беше срещано в испано-говорящият свят, да не говорим за самата Испания... Принципно именно Испания е едно от зле информираните места или поне информацията тук не е на нивото, на което е тази в Латинска Америка на пример – такива са продуктите на конформизма... me only speak español y belive еn Maria, Jesus and Real Madrid...

„Тор: Светът на мрака“ и още за черното масло

Съдържание

Много хора откликнаха на темата за черното масло (на което по някаква причина всички казват „мастило“ – не знам защо) и ми пращаха препратки от киното, поп-музиката и света на компютърните игри, в които има отразени аспекти на това за което писах. Някои имаха и лични истории, които препотвърдиха вече изказаните тези за това съзнание. В тази тема ще се опитам да събера на едно място всичко, което получих, за да бъде лесно достъпно за всички и да служи като препратка. (Между другото смятам всички бъдещи препратки, които откривам (или ми пращате вие) да бъдат допълвани в тази тема, която ще се update-ва от време на време. Така че ако този въпрос ви интересува преглеждайте тук, а не очаквайте нова статия за всяка неспомената досега или бъдеща продукция засягаща topic-а. И без това въпроса за черното масло бе зачекнат единствено, за да се знае, че има и такова нещо, а не да потъваме в него.)

 

Преди това обаче ще направя малко коментари върху новоизлезлия филм „Тор: Светът на мрака“ (респективно – spoiler alert!) за който бях споменал в основната тема по повод на трейлъра, който беше обещаващ във връзка с темата и който наистина се оказа такъв, защото това е първата продукция, на която попадам, изцяло свързана с черното масло. За това имаше предварително няколко подсказки, но не очаквах, че черното масло ще участва пряко като протагонист в историята.

Проект „Феникс“ и подземната цивилизация на Марс

Следният материал е откъс от третото „ъндърграунд“ видео-интервю на българският изследовател Владимир Терзийски с един от участниците в свръхсекретния проект „Феникс“ (официалното име на проекта Монтоук) – Ал Биелек. Интервюто е правено в началото на деветдесетте години на 20 век и засяга много интересни въпроси свързани тематично с много неща, които присъстват в този сайт и както ще се убедите сами голяма част от тях са напълно актуални и от днешна гледна точка.

Официална позиция относно всякакви интернет-прояви на Издателството

Не сме вярвали, че някога ще трябва да пишем подобно съобщение, но ето, че и това се случи...

Искаме да обърнем внимание на един комплексен въпрос свързан с всякакви социални мрежи, форуми, сайтове за споделяне на информация и всички производни, който сме адресирали и в миналото, но явно се налага да бъде казано отново в прав текст...

   Екипът ни не участва нито във facebook, нито в Twitter, нито в Linkedin, нито имаме Skype, нито можем да ви дадем телефон за връзка с нас (някои хора са много възмутени от последното). Този сайт няма функцията на клуб за запознанства и колкото и самотни да се чувствате в живота, ние не можем да променим това.

Черното масло и проникването на Полярности от по-високи плътности в земната Игра

Съдържание

В своите изследвания пиша по различни въпроси, които намирам интересни за себе си и обикновено имам два подхода към тях. Има теми, които съм планирал да напиша (защото така постепенно надграждам информацията, която ще спомогне за разбирането на онова за което наистина искам да говоря след време) и тези теми си вървят малко по малко. Има и статии, които са непланувани и които се случват между другото в процеса на нещо по-голямо. Този материал е именно от този тип, затова не се учудвайте на малко несвързаните наблюдения – те са опит за изграждане на някаква функционираща картина от поредица синхроничности, преживявания, ОИТ, наблюдения и щипка ляво полукълбо за аромат :)

Темата е изключително тежка (най-тежката, която съм писал според личната ми класация), затова всеки чете на своя собствена отговорност! Личната ми препоръка, без да се изхвърлям, е ако имате да правите нещо важно, което изисква пълното ви внимание в следващите няколко дни, да отложите четенето на този текст. Казвам го от опит.

 

Светлинният капан и Луната като основна „рециклираща“ станция

През 1990 г. – почти 10 години преди излизането на популярната филмова трилогия „Матрицата“, бившия сътрудник на ЦРУ с името Джон Грейс пише книга под псевдонима „Вал Валериан“ с наименованието „Матрицата II: Отвличането и манипулацията на хора чрез напреднала технология“. Сивите, които са описани много добре и от Уитли Стрийбър са тези, които притежават техническото оборудване, за да извличат енергия от човешкото биоплазмено поле. Те също имат и възможността да извличат спомените и преживяванията на човешките същества. Точно те са тези, които причакват в светлината, когато човешкото същество умира. След това човека бива „рециклиран“ в друго тяло и целия процес започва наново. Според автора, капана със светлината в тунела по време на смърт е изобретен сравнително скоро и има за цел определени души да бъдат вкарани в нов репродуктивен цикъл. Когато човек бъде сканиран малко преди да умре, извънземните могат да видят всички негови близки и роднини, които вече са починали. Те проектират образ на „роднината“ в тунела с бялата светлина и този образ ви отвежда все по-надълбоко. Ако изберете да го последвате, може да се окажете в капан и да бъдете изпратени в следваща инкарнация по техен избор. Това показва, че Империята има доста добро разбиране за духа, но се опитва да придобие контрол върху него. За да изпълни своето предназначение този капан има нужда от солидна реклама и не случайно сте чували стотици пъти фразата да „последвате светлината“, когато се окажете в предсмъртна ситуация.